Čaute! Abych dál neplevelila fórum o letenkách na Bali, zakládám tady tohle. Kamarádi chtějí cestovat a mít hezký fotky na  IG, ale když mají dát i pár stovek za letenky, nebo plánovat dál jak dva měsíce dopředu, je to problém a nikdo se mnou nikam nechce. K věci. Hledám někoho, kdo se ke mě přidá na mou první cestu do Asie. V cestopisech narážím na Bali, Srí Lanku, Laos, a to se mi vcelku líbí, ale nemám jedno konkrétní místo, kam bych chtěla a nic jiného nepřipadá v úvahu. Chci jet lowcost s příručákem. Žádný kraviny s sebou a poplatky za odbavený kufr. A protože je to celoroční předsevzetí, je mi jedno kdy, ale protože mám přísně hlídanou docházku do školy, tak nejlepší samozřejmě o prázdninách. Ano, bohužel vím, jak fungují ceny v hlavní sezóně, co se s lowcost moc nepotkávají. Něco o mně. Taky chci mít hezký fotky na instagram, takže klidně pojedu s jedním náhradním trikem (kecám), ale můj foťák jede prostě taky. Klidně budu vstávat na východ Slunce pro hezký fotky. Je mi 19, v květnu ale už budu CETka! Jsem v prváku na vysoký. Funguju především v krajích: Královehradecký, Pardubický a Zlínský. Moje přezdívka Antiplasťák je sice všeříkající, ale vím, co se děje v Asii. Plasty všude, a přesto (proto?) tam chci jet. Přijdu si nekonfliktní do chvíle, než dostanu hlad. To jde do tuhýho. Jsem zadaná, tudíž nehledám vztah, bokovku, nebo příležitostné povyražení, to fakt ne.  (Ve skupinách na fb se to občas zvrhne v trochu jinou seznamku. Tak jen pro ujasnění, že opravdu hledám člověka (lidi) s VÁŠNÍ pro CESTOVÁNÍ.)Myslím, že je to v tuhle chvíli vše. Pokud jsi dočetl/a až sem, zanech prosím komentář, kam jsi/bys odjel na svou veeeelkou první cestu do Asie.Díky!Edit, díky za připomínky niemandos. :) Pokud by to mělo být během školy, můžu maximálně na dva kalendářní týdny + třeba víkend. V létě nám zkouškové končí v půlce června, takže to bych klidně letěla na měsíc... sice červenec není nic moc, ale škola je vymodlená a vyhodit se nenechám. A k mému příteli. Hledám parťáka na cestování, toho na život už doma mám. Věříme si a respektujeme se, já s jeho bandou kamarádů a kamarádek nemám problém, stejně jako on chápe a respektuje můj tvrdohlavý nápad s cestou do Asie.  V tuhle chvíli má ale jiné priority, do Asie chce taky, ale ne letos (narozdíl ode mě.) A nejsem jeho majetek, jsme si rovnocenní, takže jsem se nemusela ptát, jestli mě pustí. Stejně tak, jako parťák nemusí být chlap, ale i holka.  .

Pojeď se mnou do (JV) Asie. (Stále hledám :D )

Založila ve fóru Hledám spolucestujícího

ne, vlákno si již žije vlastním životem.

0 Citovat

Anet napsal(a):

Mohla bych znovu připomenout, že mi nejde o sex, protože životního partnera mám? :D

Tady ale nejde o to, co hledáš ty, ale dobrou chvíli se bavíme o tom, co takových 95% spolucestovatelů mužského rodu budou od takové cesty očekávat, i když to na první, druhý ani třetí pohled nemusí být zřejmé.
0 Citovat

kubamlynar napsal(a):

Anet, už jenom pro ten nádherný úsměv na fb úvodce bych jel hned ;-) ale jinak souhlasím s ostatníma...hledat kluka, který by jel s tebou jen tak aniž by od toho něco očekával, je nadlidský úkol


Tak tohle je teda sakra nepříjemný! :D Ne, nemám mít všude stejnou profilovku, já vím. :) 

0 Citovat

Michal napsal(a):

Pokud šetří každý bath, jezdí stopem a spí po hostelech. Při přesunu do odlehlejších míst vezme sdílený mikrobus nebo najde na nádraží / v hostelu někoho se stejnou cestou a sharneme taxi.

No bez urážky Michale. Vidím, že máš zkušenost jen s Thajskem, ale ono to cestování po Asii není všude tak jednoduché jako v Thajsku, kapito.
0 Citovat

Michal napsal(a):

Tady ale nejde o to, co hledáš ty, ale dobrou chvíli se bavíme o tom, co takových 95% spolucestovatelů mužského rodu budou od takové cesty očekávat, i když to na první, druhý ani třetí pohled nemusí být zřejmé.


Samozřemě, že to nemusí být zřejmé, ale přece nemusím nikomu vysvětlovat, že jsem zadaná (když si to může najít na úvodce na facebooku,) a prostě to brát jako fakt...


0 Citovat

Anet napsal(a):


Samozřemě, že to nemusí být zřejmé, ale přece nemusím nikomu vysvětlovat, že jsem zadaná (když si to může najít na úvodce na facebooku,) a prostě to brát jako fakt...



Zkus mu to rict v te manzelske posteli, ve ktere budete spat, abyste usetrili 😃 
0 Citovat

zadana, nezadana, trosku alkoholu a uz sa maze :)

0 Citovat

Tak je šetřit a šetřit. Pokud mě to osobně bude nějak omezovat, přece nepůjdu do všeho, jen aby to stálo co nejmíň.

0 Citovat

Anet napsal(a):

Samozřemě, že to nemusí být zřejmé, ale přece nemusím nikomu vysvětlovat, že jsem zadaná (když si to může najít na úvodce na facebooku,) a prostě to brát jako fakt...

Tak na to pozor. Já na facebooku nejsem, takže bych si nemusel všimnout :-))))

0 Citovat

Tam jde jen o zábavu, stejně tam není po večerech moc co dělat. Užiješ si to.

0 Citovat

niemandos napsal(a):

Tak na to pozor. Já na facebooku nejsem, takže bych si nemusel všimnout :-))))


sak ale v posteli by ti povedala :)
0 Citovat

baca12 napsal(a):

zadana, nezadana, trosku alkoholu a uz sa maze :)

Ty Baco, tebe neučili, že moudrý raději mlčí. Což nechápeš, že nám odrazuješ partačku :)
0 Citovat

niemandos napsal(a):


No bez urážky Michale. Vidím, že máš zkušenost jen s Thajskem, ale ono to cestování po Asii není všude tak jednoduché jako v Thajsku, kapito.


To máš pak ty jiné benefity pramenící ze spolucestování, kde to už částečně začíná být zajímavé ;) Jen tam asi nepojede člověk, co tam jede prvně nebo chodí do masové FB cestovatelské skupiny.


Anet napsal(a):


Samozřemě, že to nemusí být zřejmé, ale přece nemusím nikomu vysvětlovat, že jsem zadaná (když si to může najít na úvodce na facebooku,) a prostě to brát jako fakt...


a) Z mého okolí lidi na mou námitku "ale je zadaná" jedovatě odsekávali "ale to přece není nemoc". b) Záměr takové cesty poskytuje tomu parťákovi dost nejasné a smíšené signály. Většina lidí by totiž brali s sebou partnera nebo by jeli v jiné sestavě.

0 Citovat

Jako já že bych se nechala odradit? Tak to ani náhodou. Jen prostě nechci jet sama, když to není na týden a ani to není v Evropě. Doufám, že nebude.

Jo a přítel si tady založil účet, aby se k tomu taky mohl vyjádřit. Četl mi přes rameno, tak třeba něco z toho co jsem napsala potvrdí. :D 

0 Citovat

Sleduji to jen letmo, ale 2 věci mě rozsekaly :D Ze začátku jsem si říkal, zda se Pandrino nenudí, ale asi ne.... :D

"Mohla bych znovu připomenout, že mi nejde o sex, protože životního partnera mám? :D "

" Navíc dávám jasně najevo, že mé srdce je "obsazené."

Je hezký, že to tak vidíš. Ale věř všem chlapům tady, že normálního kluka nenajdeš, aby to nezkusil. Možná gaye, ale jestli bude tvého věku a trochu se napijete, tak to zkusí taky:)


0 Citovat

niemandos napsal(a):

Ty Baco, tebe neučili, že moudrý raději mlčí. Což nechápeš, že nám odrazuješ partačku :)


sakra a to som sa tesil na sendvic :)
0 Citovat

Daniel napsal(a):

ne, vlákno si již žije vlastním životem.

Dneska si zdřímnu a ráno se těším na další tři stránky zajímavé diskuze :D :D
0 Citovat

Hele, přesně Padrino mě taky napadnul...  Je fakt, že s nějakým bukanýrem by mohla být cesta bezpečnější.

Jen dále, láhev dochází a musím jít venčit...:-( Tak ať o něco nepřijdu.

0 Citovat

cali napsal(a):

Hele, přesně Padrino mě taky napadnul...  Je fakt, že s nějakým bukanýrem by mohla být cesta bezpečnější.

Jen dále, láhev dochází a musím jít venčit...:-( Tak ať o něco nepřijdu.

Nechci být nezdvořilý, ale co jdeš venčit??
0 Citovat

Marek napsal(a):

Sleduji to jen letmo, ale 2 věci mě rozsekaly :D Ze začátku jsem si říkal, zda se Pandrino nenudí, ale asi ne.... :D

"Mohla bych znovu připomenout, že mi nejde o sex, protože životního partnera mám? :D "

" Navíc dávám jasně najevo, že mé srdce je "obsazené."

Je hezký, že to tak vidíš. Ale věř všem chlapům tady, že normálního kluka nenajdeš, aby to nezkusil. Možná gaye, ale jestli bude tvého věku a trochu se napijete, tak to zkusí taky:)



A křesťana by taky tahali od jeho víry? 

Já to na jednu stranu chápu, ale pokud se vytyčí jasný hranice, tak prostě nazdar.
Ale pokud budu zveřejňovat nějaké další naháněcí příspěvky, budu trvat na slečně. Pak bych si vzpomněla na všechny vaše příspěvky a bylo by mi zle. :D 

0 Citovat

Jak tahat od víry?

0 Citovat

Od přesvědčení, od vyznání, od jeho vlastních hodnot.  Něco jiného je, na co myslí chlap, něco je nějaké vlastní přesvědčení.

0 Citovat

Je ešte len Január, ale myslím, že už tu máme víťazku o najlepšiu tému fóra :D  teším sa na pokračovanie, držím palce v hľadaní a dúfam, že sa potom aj dozvieme výsledok po návrate :)

0 Citovat

niemandos napsal(a):

Nechci být nezdvořilý, ale co jdeš venčit??

Naše bojové plemeno...


img-20190101-142816-1008x567.jpg

0 Citovat

No je to takový povrchní názor, že když s někým cestuješ tak že mu musíš dát. Ty se přece jako mladá svobodná emancipovaná žena sama rozhodneš koho v hostelu ojedeš.

0